шаблоны joomla 1.7

Навчально-виховний комплекс №26, м.Луцьк. Останній дзвоник 2012р..

Навчально-виховний комплекс №26, м.Луцьк. Новий корпус.

Навчально-виховний комплекс №26, м.Луцьк. Свято першого дзвоника 2010р.

Навчально-виховний комплекс №26, м.Луцьк. Новий корпус.

Навчально-виховний комплекс №26 м.Луцька

01234

Луцький ліцей №26 проводить набір учнів у ліцей

Луцький ліцей №26 проводить набір учнів у ліцей  із поглибленим вивченням економіки та права.

За довідками звертатися за телефонами: 73-02-84.

Педагогам, учням, батькам!!!

Запрошуємо учнів в перший клас

Луцький ліцей №26 проводить набір учнів у перший клас.

Дирекція

 

Ви тут: ГоловнаРезультати роботи Луцького ліцею №26 щодо розвитку дитячої обдарованості у І семестрі 2022-2023 н.р.

Новини

Результати роботи Луцького ліцею №26 щодо розвитку дитячої обдарованості у І семестрі 2022-2023 н.р.

 

Результати роботи Луцького ліцею №26 щодо розвитку дитячої обдарованості у І семестрі 2022-2023 н.р.

Учасниками ІІ (міського) етапу предметних олімпіад стали 70 учнів – переможців шкільного етапу. З них переможцями стали 44 учні, що становить 63% учасників (проти 71% у 2021-2022 навчальному році).

І місце вибороли 9 учнв:

№з/п

Учень

Клас

Предмет

Учитель

1.

Чернецький Олександр

7-Б

фізика

Волох Л.С.

2.

Сігуа Ангеліна

8-Б

англійська мова

Степасюк Н.К.

3.

Омельчук Тетяна

11-П

англійська мова

Цалко Л.Л.

4.

Омельчук Тетяна

11-П

правознавство

Сидорчук І.В.

5.

Обідіна Ілона

10-П

трудове навчання

Орловська Т.М.

6.

Собчук Назар

11-І

трудове навчання

Варемчук В.Я.

7.

Шванц Петро

11-І

астрономія

Татарин А.У.

8.

Ткачук Олександра

9-В

українська мова і література

Чайка Л.М.

9.

Іщук Максим

10-Е

економіка

Гах О.С.

 

ІІ місце – 10 учнів:

№з/п

Учень

Клас

Предмет

Учитель

1.

Бейчук Дарина

10-Е

економіка

Гах О.С.

2.

Губіш Владислав

7-Б

математика

Щегельська Л.В.

3.

Шокур Марія

8-З

фізика

Мостинець А.В.

4.

Гашинова Анастасія

10-І

українська мова і література

Лукашук О.І.

5.

Клімчук Олександр

7-Г

українська мова і література

Мулько С.В.

6.

Ярмолюк Дмитро

10-І

географія

Федонюк Т.В.

7.

Горобець Дарина

10-П

правознавство

Козакевич О.П.

8.

Протас Артем

10-Ф

інформатика

Друкачук Ю.О.

9.

Ліщук Назар

9-Д

інформатика

Данильчук Т.Л.

10.

Тимчук Артур

10-І

астрономія

Татарин А.У.

 

ІІІ місце – 25 учнів:

№з/п

Учень

Клас

Предмет

Учитель

1.

Тимчук Артур

10-І

фізика

Татарин А.У.

2.

Остасюк Остап

11-І

фізика

Леуш І.О.

3.

Жураковський Станіслав

11-І

фізика

Леуш І.О

4.

Коляда Дмитро

9-В

трудове навчання

Кудринський П.М.

5.

Жураковський Станіслав

11-І

інформаційні технології

Друкачук Ю.О.

Іванюк Н.Ю.

6.

Тимчук Артур

10-І

інформаційні технології

Друкачук Ю.О.

Іванюк Н.Ю.

7.

Швек Софія

9-Д

англійська мова

Чоп І.С.

8.

Муравйова Анастасія

10-І

англійська мова

Ладнова Н.В.

9.

Жураковський Станіслав

11-І

біологія

Свереда Г.М.

10.

Тимчук Артур

10-І

біологія

Свереда Г.М

11.

Свиридюк Тарас

11-І

інформатика

Друкачук Ю.О

12.

Холь Олена

9-А

німецька мова

Чернякович М.Г.

13.

Глущук Ольга

8-А

хімія

Трофімук М.Б.

14.

Харитонюк Яна

9-В

хімія

Кащенюк М.Р.

15.

Сірець Карина

11-П

правознавство

Сидорчук І.В.

16.

Ткачук Олександра

9-В

правознавство

Сидорчук І.В.

17.

Палій Анастасія

9-В

правознавство

Сидорчук І.В.

18.

Касянчук Максим

8-В

історія

Шостак Н.М.

19.

Буліга Богдана

11-П

історія

Бундак О.А.

20.

Сігуа Ангеліна

8-Б

українська мова і література

Байло Л.В.

21.

Шокур Марія

8-З

математика

Наумук Л.М..

22.

Ліщук Назар

9-Д

математика

Огнева І.В.

23.

Боярчук Володимир

11-І

математика

Кобись І.М.

24.

Мазурик Андрій

11-Е

економіка

Гах О.С.

25.

Ліщук Назар

9-Д

економіка

Гах О.С.

 

 

У І (міському) етапі конкурсу-захисту наукових робіт взяли участь 12 учнів проти 15 – у попередньому навчальному році, з них усі 12 вибороли перемоги:

 

 

№з/п

Учень

Клас

Секція

Результат

Науковий керівник

1.

Шокур Марія

8-З

Технологічні процеси та перспективні технології

 

І

Мостинець А.В.

2.

Галян Володимир

10-Ф

Астрофізика і космічні дослідження

І

Татарин А.У.

3.

Джигалюк Анна

9-В

Літературна творчість

І

Чайка Л.М.

4.

Онопрійчук Анастасія

10-П

Правознавство

І

Козакеич О.П.

5.

Буліга Богдана

11-П

Історичне краєзнавство

І

Бундак О.А.

6.

Ярмолюк Дмитро

10-І

Географія та ландшафствознавство

І

Федонюк Т.В.

7.

Муравйова Анастасія

10-І

Прикладна математика

І

Мирончук О.П.

8.

Сенатор Богдана

10-Е

Мікроекономіка

І

Гах О.С., Шостак Л.В.

9.

Шопулко Юлія

10-Е

Макроекономіка

І

Гах О.С., Шостак Л.В.

10.

Миронюк Богдан

11-Е

Літературна творчість

ІІ

Мартинюк М.С.

11.

Миронюк Богдан

11-Е

Психологія

ІІІ

Кишлали Т.А.

12.

Троцюк Дарія

11-Е

Зарубіжна література

ІІІ

Шиманська В.М.

 

У жовтні-грудні 2022 р. учні школи взяли участь у 5 турнірах юних науковців (право, біологія, винахідників і раціоналізаторів, фізика, інформатика). Результати участі: право – І м. міський (Омельчук Тетяна, 11-П, Ліпінська Вікторія, 11-П – у складі збірної м. Луцька, вч. Сидорчук І.В.), фізика – І м.-– міський у складі збірної м. Луцька (Шванц Петро, 11-І , Солоп Михайло,10-Ф, Протас Артем,10-Ф, вч. Леуш І.О.), винахідників і раціоналізаторів – ІІІ м. міський турнір (Жураковський Станіслав, 11-І клас, Протас Артем,10-Ф та Солоп Михайло,10-Ф у складі збірної команди ззсо№№14,26 , вч. Мостинець А.В.), біологія – ІІІ м. міський (Шубала Діана, 11-П клас, Миронюк Роман, 11-Е клас, Ліщук Анна,11-Е клас, Кругових Дмитро,10-Е клас, Бондарєв Тимур ,9-В клас,  вч. Свереда Г.М., Зубик С.В. та Гаврилюк Н.В.), інформатика – ІІІ місце в обласному турнірі: Протас Артем,10-Ф, Шубала Діана, 11-П та Свиридюк Тарас, 11-І (вч. Друкачук Ю.О.).

Результати участі учнів ліцею у Всеукраїнських та міжнародних мистецьких конкурсах: «З Україною в серці», «Калинові острови»: Сидорчук Софія(І, ІІ місця), Горбач Аніта, 10-П(І місце) вч. Бойко Н.О., «Козацькому роду нема переводу»: театральний гурт, керівник Костриба Р.В., міжнародний конкурс «Творчий ринг»: Сальніков Роман, 4-З, І місце, Петрук Вікторія,7-К, І місце, вч. Надашкевич Н.С., міжнародний конкурс «Воля»: фольклорний гурт «Оберіг», ІІІ місце, керівник Снитюк І.В.

 

Вкладення:
Скачати цей файл (pез роб з обдар.pdf)pез роб з обдар.pdf[Результати роботи Луцького ліцею №26 щодо розвитку дитячої обдарованості у І семестрі 2022-2023 н.р.]250 Kb

Дошка ОГОЛОШЕНЬ

Наш заклад обслуговує інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Луцького РУП ГУНП у Волинській області  старший лейтенант поліції Корженевська Наталія Ярославівна 

Контактні дані: м.Луцьк, вул. Грибоєдова, 2, номер телефону 24-83-57, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наш заклад обслуговує майор поліції, старший інспектор з ювенальної превенції відділу превенції Луцького відділу поліції Лесь Олена Василівна.

Контактні дані: м.Луцьк, вул. Грибоєдова, 2, номер телефону 24-83-57, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наш навчальний заклад обслуговує оперуповноважений Сектору кримінальної міліції у справах дітей Луцького МВ УМВС України у Волинській області, лейтенант міліції Лесь О.В.

Детальніше...

Луцький НВК №26 проводить набір учнів у ліцей  із поглибленим вивченням економіки та права.

Детальніше...

ЗНО 2015