шаблоны joomla 1.7

Ви тут: ГоловнаДоступ до інформації

Про толерантність у День толерантності

 
  Коли йдеться про виховання дітей, навряд чи хтось із дорослих захоче виховувати своє чадо через заохочення дискримінації. Як правило, "маленьким людям" намагаються прищепити доброту, сприяють розвитку емпатії. Бо ніхто з нас не народжується толерантним – це культурна звичка, яка формується з дитинства або яку ми самостійно формуємо в дорослому житті. Здатність приймати відмінності одне одного може вплинути на самопочуття людини. Толерантність знімає бар'єри та дозволяє мислити ширше. Також толерантність призводить до зменшення стресу та сприяє розвитку співчуття, співпереживання та розуміння почуттів іншого. У 5-Д класі 17.11.2022 ( учителі Мельничук Н.М. та Сікора О.А.) проведено годину спілкування " Подорож в країну Толерантності". Через ігри, ребуси, інтерактивні вправи діти вникали в поняття "толерантності" та виробляли правила співжиття в колективі, школі та суспільстві.
 
 
 
         
 
 
 
 
 

 

 
 

Булити не круто!

І знову ми піднімаємо тему булінгу...учні 3- В класі ( класовод Саган О.Я.) теж підтримали шкільну акцію "Наші долоньки не для побиття". Їхні долоньки для ДОБРА. Класовод разом з вихованцями говорили про формулу протидії насильства. Формули лише в математичних дисциплінах?!..а ось і ні....Формула «stop-talk-walk»- основні слова та дії проти булінгу!!! Підсумок години спілкування- художній образ серця з дитячих долоньок та хештег #булитинекруто!

Зустріч з поліцією

В НВК #26 тривають надалі зустрічі з представниками правоохоронних органів. 21.10.21 у 6-Ж кл. ( кл.керівник Олена Кулікова ) та 6-В кл. ( кл. керівник Наталія Котик ) відбулися тематичні виховні години " Ми проти жорстокості!", на яких був присутній інспектор відділу зв'язків з громадськістю патрульної поліції у Волинській області ДПП Олесь-Юрій Вдовиченко. Основна мета зустрічей: ознайомити учнів з поняттям, формами та структурою булінгу; виховувати почуття власної гідності; почуття емпатії; розвивати навички протидії соціальному тискові; вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки.

Витрати піклувальної ради за квітень-серпень 2020 р.

Витрати піклувальної ради за квітень-серпень 2020 р.

Дирекція школи


Леуш І.О. - директор НВК 

Кедик Г.В., перший заступник директора

 Кедик Г.В. – заступник директора
з навчально-виховної роботи
 Огнєва І.В. – заступник директора
з навчально-виховної роботи
 
Бондарук Н.В. – заступник директора
з навчально-виховної роботи
 Степанчук О.Л. – заступник директора
з виховної роботи
 Сидорчук І.В. – заст. директора
з навчально-виховної роботи
 Савош Н.П. – заступник директора
з правовиховної роботи

 

ЗНО 2015