шаблоны joomla 1.7

Ви тут: ГоловнаЯк стати учнем нашого закладу

Шановні батьки майбутніх першокласників!

16 березня 2023 року в актовій залі ліцею о 18.00 відбудуться збори, на яких Ви зможете познайомитися із дирекцією, учителями; матеріальною базою закладу.

У випадку сигналу "Повітряна тривога" проведення батьківських зборів буде відтерміновано до "Відбою повітряної тривоги" - через 30 хвилин після "Відбою тривоги".

Чекаємо на Вас! Будемо раді бачити!

Усім нам ПЕРЕМОГИ!

                                                                                                        Дирекція

Інформація про класоводів майбутніх перших класів

Набір учнів до 1 класу 2023-2024 н.р. здійснюватимуть такі вчителі:

Васійчук Оксана Володимирівна (за науково-педагогічним проєктом "Інтелект України" (за умови набору не менше 25 учнів)

Саган Олена Ярославівна

Ліхтанська Ірина Богданівна

Гаврильчак Лариса Іванівна

Фещенко Тетяна Святославівна

Осійчук Вікторія Юріївна

Роз'яснення щодо зарахування до першого класу

При зарахуванні учнів ми керуємось Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (наказ МОН України від 16.04.2018р. №367).

Для вступу необхідно подати:

  • заява на ім’я директора ліцею (подана особисто з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника);
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична картка встановленого зразка (форма №086-1/о);
  • карта щеплень (форма №063/о; оригінал та копія);
  • копія або оригінал висновку ІРЦ або ПМПК (за наявності (якщо дитина потребує організації інклюзивної форми навчання));
  • копію документа, що підтверджує місце проживання/перебування дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування);
  • одна фотокартка 3x4;
  • файл

Увага! Увага! Увага!

1. Медичну довідку та карту щеплень можна надати після подачі заяви (не пізніше 30.08.2023).

2. Прийом заяв для зарахування з 01.06.2023 до 15.06.2023 р. не проводитиметься; відновлення прийому з 16.06.2023 (відповідно до запиту батьків).

3. Накази на зарахування до 1-го класу на 2023-2024 навчальний рік будуть видаватися 01.06.2023 р. (будуть зараховані діти, батьки яких подали ПОВНИЙ ПАККЕТ ДОКУМЕНТІВ, решта будуть рекомендовані до зарахування в наступні етапи за умови подачі повного пакету документів), 15.06.2023 р. та після 15.06.2023 р.

Ще раз нагадуємо про необхідність дотримання власного календаря профілактичних щеплень на кір та інші інфекційні хвороби.

Готуємо дитину до навчання в закладі загальної середньої освіти

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Рекомендуємо вам ознайомитися із сайтом «Розвиток дитини» 

(http://osvita.ua/school/56078/), який пропонує  практичні завдання, що допоможуть у цікавій ігровій формі підготувати дитину до роботи в класі під час шкільних уроків.

До відома батьків майбутніх першокласників

Шановні батьки. Сьогодні в освітньому просторі діють 10 державних освітніх програм, серед них - дві Типові, які розроблені Міністерством освіти і науки України, інші 8 - науковцями та вчителями-практиками.

Педагогічний колектив Луцького ліцею №26 робить усе можливе, щоб ваші діти отримали якісну освіту, почували себе комфортно в сучасному інформаційному просторі, уміли творчо мислити, мали необхідні умови для розвитку академічної обдарованості. Саме тому працівники закладу активно реалізують концептуальні ідеї Нової української школи та науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» (реалізується в Україні з 2008 року).

Відповідно до плану перспективного набору дітей наш ліцей планує в 2023-2024 н.р. набрати 6 перших класів у кількості 180 учнів, із них:

5 класів за традиційною формою навчання (НУШ, Типова освітня програма під керівництвом О.Я. Савченко; (прийом заяв триватиме з 03.04.2023 по 31.05.2023)),

1 клас за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України» (прийом заяв триватиме з 03.04.2023 по 15.05.2023).

Детально Ви можете ознайомитися з проєктом на офіційному сайті: https://intellect-ukraine.org/

Обирайте. Чекаємо на зустріч у закладі та готові до співпраці!

Дошка ОГОЛОШЕНЬ

Наш заклад обслуговує інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Луцького РУП ГУНП у Волинській області  старший лейтенант поліції Корженевська Наталія Ярославівна 

Контактні дані: м.Луцьк, вул. Грибоєдова, 2, номер телефону 24-83-57, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наш заклад обслуговує майор поліції, старший інспектор з ювенальної превенції відділу превенції Луцького відділу поліції Лесь Олена Василівна.

Контактні дані: м.Луцьк, вул. Грибоєдова, 2, номер телефону 24-83-57, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наш навчальний заклад обслуговує оперуповноважений Сектору кримінальної міліції у справах дітей Луцького МВ УМВС України у Волинській області, лейтенант міліції Лесь О.В.

Детальніше...

Луцький НВК №26 проводить набір учнів у ліцей  із поглибленим вивченням економіки та права.

Детальніше...

ЗНО 2015