шаблоны joomla 1.7

Ви тут: ГоловнаКабінет передових ІТ

Про кабінет

Кабінет передових інформаційних технологій був створений 8 січня 2014 року на базі кабінету № 38 нашої школи. Технічне забезпечення кабінету включає 18 комп'ютерів, 5 проекторів та 60 стільців. Це дозволяє проводити уроки з різних предметів, виховні та позакласні заходи, семінари та ін. з використанням традиційних та передових технологій навчання та виховання.

Широкоформатний екран, що знаходиться в кабінеті інформаційних технологій Луцького НВК № 26, має більші можливості порівняно зі звичайними екранами. Такий екран може працювати як єдиний екран, або як три екрани одночасно. Він використовується вчителями в таких напрямках:

  • демонстрація завдань для групової роботи (у випадку, коли треба показати і прокоментувати завдання для кількох груп одночасно, в тому числі відеофрагменти);
  • показ великих схем;
  • показ кількох презентацій одночасно;
  • показ 3-D панорам з різних предметів в режимі онлайн (наприклад, віртуальна подорож бібліотекою за адресою http://www.library.kherson.ua/lw/2014/03/віртуальна-екскурсія-бібліотекою/).

 Оскільки кабінет був створений три роки тому і його можливості постійно збільшуються, вчителі знаходять все нові й нові способи його застосування.

 

 

ЗНО 2015