шаблоны joomla 1.7

Ви тут: ГоловнаЛіцейНабір до ліцею на 2015-2016 н.р.

Набір до ліцею на 2015-2016 н.р.

Правила конкурсного приймання учнів до ліцею

комунального закладу «Луцький НВК №26 Луцької міської ради
Волинської області» правничо-економічного профілю

 

Дані правила базуються на Законах України «Про освіту» (ст. 36) та «Про загальну середню освіту» (ст. 18), Положенні про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. №778, Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженій наказом Міністерства освіти  і науки України 19.06.2003  № 389 та зареєстрованій в Міністерстві юстиції України 04.07.2003 р. за № 547/7868, та Статуті  Луцький НВК №26.

  1. Загальні положення:

1.1. У конкурсному відборі беруть участь діти (учні) незалежно від місця проживання, які закінчили основну школу та здобули базову загальну середню освіту.

1.2. Приймання учнів до ліцею здійснюється на конкурсній основі.

1.3. Учні, які є переможцями  ІІ-ІV етапів предметних, І-ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт,  міських, обласних  та Всеукраїнських предметних турнірів  зараховуються поза конкурсом на підставі поданої заяви батьків та документів, які підтверджують вищезазначені досягнення.

1.4. Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС, відмінники навчання, переможці  міського, обласного та всеукраїнського етапів творчих, технічних конкурсів, обласного та всеукраїнського етапів  спортивних змагань  за результатами конкурсних випробувань матимуть право першочергового зарахування до навчального закладу.

2. Проведення конкурсу:

2.1. Конкурсне випробування для зарахування до 10-го класу ліцею проводиться з математики (економічний профіль) та правознавства (правничий профіль) у формі тестування (письмового або з використанням комп'ютера, завдання складені на основі навчальних програм рівня стандарту для 9-го класу). 

2.2. Конкурсні випробування відбуваються у травні за графіком, який затверджується директором закладу і не пізніше, як за місяць до дня проведення тестування доводиться до відома учнів та батьків.

2.3. Варіанти тестів для конкурсних випробувань, зміст яких має відповідати навчальним програмам, розробляються методичними об'єднаннями вчителів математики та суспільних дисциплін, затверджуються директором школи.

2.4. Для участі у  конкурсному  випробуванні  батьки учнів подають заяву з проханням про допуск їхньої дитини до участі у тестуванні.

2.5. На виконання тестових завдань виділяється 1 академічна година.

2.6. Роботи учасників конкурсу зберігаються в архіві закладу  протягом року.

2.7. Результати конкурсних випробувань оформлюються у вигляді протоколів відповідної предметної комісії та оприлюднюються не пізніше, як через три дні після його проведення.

2.8. За наявності вільних місць в останній тиждень серпня може бути проведено  додаткове тестування , інформація про що оприлюднюється не пізніше, як за тиждень до проведення. 

2.9. Крім балу, отриманого за наслідками тестування при прийнятті рішення про зарахування враховується середній бал свідоцтва про здобуття базової загальної середньої освіти.

3. Порядок зарахування:

3.1. Учні, які успішно пройшли конкурсний відбір за результатами конкурсних   випробувань та результатами конкурсу свідоцтв про здобуття базової загальної середньої освіти, зараховуються до ліцею рішенням дирекції протягом п’яти  днів.

3.2. До навчального закладу подаються такі документи:

- заява батьків або осіб, які їх замінюють;

- свідоцтво про базову загальну середню освіту;

- копія свідоцтва про народження;

- медична картка.

3.3. Якщо учні, їх батьки або особи, які їх замінюють, не згодні з рішенням конкурсної комісії, вони можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією. Апеляція подається протягом тижня після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом 3-ох днів з дня її подання.

 

 

 

Дошка ОГОЛОШЕНЬ

Наш заклад обслуговує інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Луцького РУП ГУНП у Волинській області  старший лейтенант поліції Корженевська Наталія Ярославівна 

Контактні дані: м.Луцьк, вул. Грибоєдова, 2, номер телефону 24-83-57, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наш заклад обслуговує майор поліції, старший інспектор з ювенальної превенції відділу превенції Луцького відділу поліції Лесь Олена Василівна.

Контактні дані: м.Луцьк, вул. Грибоєдова, 2, номер телефону 24-83-57, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наш навчальний заклад обслуговує оперуповноважений Сектору кримінальної міліції у справах дітей Луцького МВ УМВС України у Волинській області, лейтенант міліції Лесь О.В.

Детальніше...

Луцький НВК №26 проводить набір учнів у ліцей  із поглибленим вивченням економіки та права.

Детальніше...

ЗНО 2015